kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Booksy - na pomoc zabieganym kobietom
2015/4/23 23:10:00

Codziennie musimy poradzić sobie z wieloma zadaniami i obowiązkami – życie bez odnotowywania spraw w kalendarzu wydaje się niemożliwe. Bez dobrej organizacji czasu trudno poradzić sobie z listą zadań do wykonania. Można spróbować jednak rozwiązań mobilnych, które mogą pełnić rolę osobistego asystenta.


By sobie pomóc możemy także czerpać garściami z możliwości jakie oferują nam nowoczesne aplikacje mobilne. Zainstalowane na naszym osobistym smartfonie będą pełnić rolę osobistego asystenta lub asystentki zwiększając nasz komfort funkcjonowania, na co dzień. Jedna z bardziej przydatnych aplikacji, która od niedawna dostępna jest w Polsce, to Booksy.

fot. Booksy

Z Polski do Nowego Yorku i z powrotem Booksy blisko rok temu wtargnęło do USA, całkowicie zmieniając styl umawiania wizyt. W tej chwili każdego dnia tysiące klientów umawia się przez Booksy na wizyty do fryzjera, dietetyka czy kosmetyczki jak stany długie i szerokie. Najpierw Booksy pojawiło się w Nowym Yorku, Los Angeles, Miami, Huston i na Florydzie. Sukces w tamtych rejonach za skutkował ekspansją na wszystkie stany. Wieść o możliwościach jakie daje Booksy szybko się rozchodzi, dlatego z miesiąca na miesiąc rośnie grono zwolenników tego prostego i praktycznego narzędzia. Mamy przeczucie, że niebawem będą korzystać z niej wszyscy Ci, dla których ważne jest decydowanie o swoim czasie i możliwość mobilnej zmiany planów. Co ciekawe to aplikacja, zaprojektowana przez Polaków w Polsce. Zaczęli od USA, a teraz wdrożyli i udostępnili ją w kraju.

My name is Booksy

Booksy to nowa aplikacja, dzięki której możliwe jest bezkolizyjne umawianie się na wizyty do manikiurzystki, fryzjera, masażysty, trenera personalnego czy fizjoterapeuty niezależnie do pory dnia, czy nocy. Z własnego smartfona, za pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w środku nocy, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy nasz fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty. Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Zanim wybierzemy w Booksy miejsce, do którego chcielibyśmy się umówić możemy sprawdzić opinie innych klientów o danym miejscu i świadczonych usługach oraz samemu ocenić zabieg, z którego skorzystałaś. A jeśli okaże się, że wcześniej zarezerwowany termin przestanie nam odpowiadać, możemy klikając w ekran smartfona odwołać lub przełożyć termin bez konieczności tłumaczenia się. Booksy to modna aplikacja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zabieganym. Jest bezpłatna dla każdego użytkownika i działa zarówno na systemie Android jak i IOS.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aplikacja mobilna, czas, fryzjer, smartfon


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »