kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Booksy - na pomoc zabieganym kobietom
2015/4/23 23:10:00

Codziennie musimy poradzić sobie z wieloma zadaniami i obowiązkami – życie bez odnotowywania spraw w kalendarzu wydaje się niemożliwe. Bez dobrej organizacji czasu trudno poradzić sobie z listą zadań do wykonania. Można spróbować jednak rozwiązań mobilnych, które mogą pełnić rolę osobistego asystenta.

By sobie pomóc możemy także czerpać garściami z możliwości jakie oferują nam nowoczesne aplikacje mobilne. Zainstalowane na naszym osobistym smartfonie będą pełnić rolę osobistego asystenta lub asystentki zwiększając nasz komfort funkcjonowania, na co dzień. Jedna z bardziej przydatnych aplikacji, która od niedawna dostępna jest w Polsce, to Booksy.

fot. Booksy

Z Polski do Nowego Yorku i z powrotem Booksy blisko rok temu wtargnęło do USA, całkowicie zmieniając styl umawiania wizyt. W tej chwili każdego dnia tysiące klientów umawia się przez Booksy na wizyty do fryzjera, dietetyka czy kosmetyczki jak stany długie i szerokie. Najpierw Booksy pojawiło się w Nowym Yorku, Los Angeles, Miami, Huston i na Florydzie. Sukces w tamtych rejonach za skutkował ekspansją na wszystkie stany. Wieść o możliwościach jakie daje Booksy szybko się rozchodzi, dlatego z miesiąca na miesiąc rośnie grono zwolenników tego prostego i praktycznego narzędzia. Mamy przeczucie, że niebawem będą korzystać z niej wszyscy Ci, dla których ważne jest decydowanie o swoim czasie i możliwość mobilnej zmiany planów. Co ciekawe to aplikacja, zaprojektowana przez Polaków w Polsce. Zaczęli od USA, a teraz wdrożyli i udostępnili ją w kraju.

My name is Booksy

Booksy to nowa aplikacja, dzięki której możliwe jest bezkolizyjne umawianie się na wizyty do manikiurzystki, fryzjera, masażysty, trenera personalnego czy fizjoterapeuty niezależnie do pory dnia, czy nocy. Z własnego smartfona, za pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w środku nocy, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy nasz fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty. Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Zanim wybierzemy w Booksy miejsce, do którego chcielibyśmy się umówić możemy sprawdzić opinie innych klientów o danym miejscu i świadczonych usługach oraz samemu ocenić zabieg, z którego skorzystałaś. A jeśli okaże się, że wcześniej zarezerwowany termin przestanie nam odpowiadać, możemy klikając w ekran smartfona odwołać lub przełożyć termin bez konieczności tłumaczenia się. Booksy to modna aplikacja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zabieganym. Jest bezpłatna dla każdego użytkownika i działa zarówno na systemie Android jak i IOS.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aplikacja mobilna, czas, fryzjer, smartfon


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»