kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Cafe Plus - kobieca telefonia komórkowa
2007/10/30 21:56:29

Plus GSM jako pierwszy operator na rynku wprowadził nową ofertę skierowaną tylko do kobiet. Klientki mają do wyboru trzy taryfy, a dla podkreślenia ich własnego stylu – trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso.

W ofercie Cafe Plus po dwóch minutach rozmowy wstrzymywane jest naliczanie czasu - przez kolejnych 58 minut rozmawiamy za darmo.
Oferta została stworzona na podstawie badań dotyczących oczekiwań konsumentek. „Kobiety doskonale rozumieją, że rozmawiając budują relacje z innymi ludźmi. Kładą większy od mężczyzn nacisk na komunikację i dlatego często ich rozmowy są znacznie dłuższe.

Rozmowy kobiet służą nie tylko wymianie rzeczowych komunikatów, ale także podzieleniu się z rozmówcą refleksjami, uwolnieniu nagromadzonych emocji czy po prostu wygadaniu się. Potwierdziły to przeprowadzone przez nas badania” - wyjaśnia Agnieszka Węglarz, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej Polkomtel SA.

Plus przygotował dla swoich klientek różne pakiety. Pakiet Gorąca Linia to oferta dla kobiet, które najczęściej rozmawiają z jedną osobą. Gorąca Linia daje im nieograniczoną ilość minut na połączenia z jednym numerem w sieci Plus. Jest też specjalny pakiet dla zapracowanych kobiet, które preferują rozmowy wieczorem lub w weekendy (Przegadane wieczory i weekendy) oraz pakiet W gronie przyjaciół (więcej dodatkowych minut na rozmowy z pięcioma numerami w sieci Plus).

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Plus GSM, cafe Plus, komórka, telefon


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »