kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Chippendales wkrótce w Polsce
2007/9/29 0:10:00

Chippendale - Legendary Show From New York już w październiku wystąpi w Polsce. Ich wizytówka to nagie, opalone i muskularne torsy oraz ubiór składający się wyłącznie z muszek, białych mankietów i czarnej skórzanej bielizny. Show jest wypełnione erotyką, ale nie przekracza granic dobrego smaku.


Zespół powstał w 1978 roku w Los Angeles i nieprzerwanie, już od prawie 30 lat, jest najbardziej gorącym i pożądanym towarem eksportowym Ameryki. Do tej pory wystąpili w ponad 150 krajach na czterech kontynentach, dali ponad 35 tysięcy występów.

Ich show podziwiały między innymi takie damy, jak: Laura Bush, Oprah Winfrey i Oliwia Newton-Jones. Swoim tańcem porywają damską widownię w różnym wieku – na ich występach piszczą z zachwytu nie tylko nastolatki, ale i całkiem dojrzałe panie.

W Polsce Chippendales wystąpią tylko w Warszawie – organizator odwołał niestety występ w Zabrzu.


()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Chippendale, Chippendales, erotyka, striptiz, taniec


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »