kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Chippendales wkrótce w Polsce
2007/9/29 0:10:00

Chippendale - Legendary Show From New York już w październiku wystąpi w Polsce. Ich wizytówka to nagie, opalone i muskularne torsy oraz ubiór składający się wyłącznie z muszek, białych mankietów i czarnej skórzanej bielizny. Show jest wypełnione erotyką, ale nie przekracza granic dobrego smaku.

Zespół powstał w 1978 roku w Los Angeles i nieprzerwanie, już od prawie 30 lat, jest najbardziej gorącym i pożądanym towarem eksportowym Ameryki. Do tej pory wystąpili w ponad 150 krajach na czterech kontynentach, dali ponad 35 tysięcy występów.

Ich show podziwiały między innymi takie damy, jak: Laura Bush, Oprah Winfrey i Oliwia Newton-Jones. Swoim tańcem porywają damską widownię w różnym wieku – na ich występach piszczą z zachwytu nie tylko nastolatki, ale i całkiem dojrzałe panie.

W Polsce Chippendales wystąpią tylko w Warszawie – organizator odwołał niestety występ w Zabrzu.


()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Chippendale, Chippendales, erotyka, striptiz, taniec


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»