kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

ECCO Walkathon - Spacer dla potrzebujących
2008/9/17 9:10:00

13 września na warszawskim Podzamczu odbył się ECCO Walkathon. Zdaniem organizatorów impreza okazała się wielkim sukcesem - w ciągu kilku godzin ponad 17 tys. uczestników pokonało dystans 141 tys. kilometrów i uzbierało na cele charytatywne 637 440 złotych.


Uczestnicy ECCO Walkathonu wspierali projekty realizowane przez trzy organizacje charytatywne: Street Kids International i projekt „Ekonomia na ulicy”, Fundację TVN „Nie jesteś sam”, która przekaże zebrane fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Centrum Rehabilitacji im. Prof. M. Weissa „STOCER” w Konstancinie Jeziornej oraz organizację ekologiczną WWF i jej projekt walki z tzw. „bushmeatem”. Mieli do wyboru dwie trasy o długości 6 i 10 kilometrów. Za każdy przebyty przez uczestnika kilometr organizator akcji - firma ECCO - wpłacał 4 złote na konto wybranej organizacji charytatywnej. Dzieci do pakietu startowego otrzymywały koszulki z mapą poszukiwaczy skarbów, które podczas spaceru uzupełniały naklejkami. Za dobrze wykonane zadanie otrzymywały „złotą” monetę. Oddając na mecie 6 takich monet dzieci przekazywały na rzecz fundacji dodatkowe 25 złotych. W sumie uzbierały 70 000 złotych.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół Barry Salone and Broadway Band oraz grupa taneczna Jazz One. Bardzo gorąco przyjęto występ tancerzy z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz” w składzie: Artur Ciecierski, Ania Radomska, Maria Foryś, Gieorgij Puchalski, Ida Nowakowska i Błażej Ciszek. Na zakończenie imprezy odbył się koncert Reni Jusis.

Kolejny ECCO Walkathon odbędzie się 27 września na Małym Rynku w Krakowie.


Ecco
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN, Walkathon, spacer


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »