kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

ECCO Walkathon - Spacer dla potrzebujących
2008/9/17 9:10:00

13 września na warszawskim Podzamczu odbył się ECCO Walkathon. Zdaniem organizatorów impreza okazała się wielkim sukcesem - w ciągu kilku godzin ponad 17 tys. uczestników pokonało dystans 141 tys. kilometrów i uzbierało na cele charytatywne 637 440 złotych.


Uczestnicy ECCO Walkathonu wspierali projekty realizowane przez trzy organizacje charytatywne: Street Kids International i projekt „Ekonomia na ulicy”, Fundację TVN „Nie jesteś sam”, która przekaże zebrane fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Centrum Rehabilitacji im. Prof. M. Weissa „STOCER” w Konstancinie Jeziornej oraz organizację ekologiczną WWF i jej projekt walki z tzw. „bushmeatem”. Mieli do wyboru dwie trasy o długości 6 i 10 kilometrów. Za każdy przebyty przez uczestnika kilometr organizator akcji - firma ECCO - wpłacał 4 złote na konto wybranej organizacji charytatywnej. Dzieci do pakietu startowego otrzymywały koszulki z mapą poszukiwaczy skarbów, które podczas spaceru uzupełniały naklejkami. Za dobrze wykonane zadanie otrzymywały „złotą” monetę. Oddając na mecie 6 takich monet dzieci przekazywały na rzecz fundacji dodatkowe 25 złotych. W sumie uzbierały 70 000 złotych.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół Barry Salone and Broadway Band oraz grupa taneczna Jazz One. Bardzo gorąco przyjęto występ tancerzy z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz” w składzie: Artur Ciecierski, Ania Radomska, Maria Foryś, Gieorgij Puchalski, Ida Nowakowska i Błażej Ciszek. Na zakończenie imprezy odbył się koncert Reni Jusis.

Kolejny ECCO Walkathon odbędzie się 27 września na Małym Rynku w Krakowie.


Ecco
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN, Walkathon, spacer


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»