kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Gwiazdy projektują puszki piwa
2007/7/5 16:50:00

Limitowana seria puszek piwa Redd’s zaprojektowana przez znane Polki jest już dostępna na rynku. Autorkami nowych opakowań trzech owocowych smaków Redd’s są Ania Dąbrowska, Maria Peszek i Agata Nowicka „Endo”.


„Zaprojektowanie puszki dla Redd’s wymagało ode mnie użycia wyobraźni plastycznej, której... nie posiadam. Podjęłam się tego zadania z ciekawości. Lubię zaskakujące dla mnie sytuacje.” – stwierdziła Maria Peszek.

„Projektując puszkę, przeniosłam się w atmosferę lat 60. Przyznam nieskromnie, że efekt wydaje mi się całkiem niezły. I zgodny z tym, co mi w duszy gra.” – powiedziała Ania Dąbrowska.

„Rysowałam, kierując się intuicją, bo pozostawiono mi wolną rękę. Chciałam, żeby mój projekt był trochę nostalgiczny, żeby kojarzył się z latem, beztroską i lekkim rozleniwieniem.” – opowiada Endo.

Marka przygotowała również dla swoich konsumentek konkurs promocyjny „Zaprojektuj swoją puszkę Redd’s”. Towarzyszy mu ogólnopolska kampania reklamowa „Redd’s.W Twoich kolorach”. „Badania wykazały, ze puszka jest najpopularniejszym opakowaniem wśród konsumentów marki - 60 procent całkowitej sprzedaży Redd’s to puszka 0,5 litra. Dlatego w ramach działań wizerunkowych „Redd’s. W Twoich kolorach” zdecydowaliśmy się na współpracę z trzema sławnymi kobietami i zorganizowanie akcji, poprzez którą chcemy zachęcić konsumentki do projektowania i wyrażania swojej kobiecości” – mówi Magdalena Białasiewicz, brand manager marki Redd’s w Kompanii Piwowarskiej.

W ramach promocji „Zaprojektuj swoją puszkę Redd’s” konsumentki mają szansę zaprojektować swoją własną puszkę Redd’s. Ania Dąbrowska, Maria Peszek i Agata Nowicka – Endo zasiądą w jury i ocenią prace konsumentek. W nagrodę najlepszy projekt dla każdego smaku Redd’sa zostanie wydrukowany na puszkach Redd`s i w limitowanej serii pojawi się jesienią tego roku na półkach w całej Polsce. Dodatkowo autorzy najciekawszych projektów pojadą na komfortowe wakacje z przyjaciółmi nad Morze Śródziemne.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2007.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Agata Nowicka &#8222, Ania Dąbrowska, Endo&#8221, Maria Peszek, Redd&#8217, gwiazdy, piwo, projekt, puszka, s


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »