kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kalendarz z polskimi dżentelmenami
2008/12/8 17:30:00

Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


„Dżentelmeni” to z pewnością wyjątkowy kalendarz. Na jego stronach będzie można zobaczyć najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Obok znanych z poprzednich edycji Piotra Adamczyka, Jakuba Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego i Macieja Zakościelnego zobaczymy kalendarzowych debiutantów: Alana Andersza, Jana Wieczorkowskiego, Szymona Bobrowskiego, Macieja Stuhra, Rafała Królikowskiego, Bartosza Opanię, Marcina Dorocińskiego i Michała Żebrowskiego. Kalendarz z fotografiami autorstwa Andrzeja Koziara wyprodukował Olivier Janiak. Całkowity dochód ze sprzedaży limitowanej serii 8 tysięcy kalendarzy (w cenie 69,90 złotych) zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W ramach prowadzonej przez PCK akcji „Stop bosym stopom” zostanie zakupione ciepłe zimowe obuwie dla dzieci z najuboższych rodzin. Część środków trafi również do Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, która buduje Centrum Profilaktyki Nowotworowej w warszawskim Centrum Onkologii.

Posiadacze tego wyjątkowego kalendarza będą mogli cieszyć dodatkowym, trzynastym miesiącem. Radość będzie tym większa, że w wymyślonym przez Ędwarda Ąckiego ścierwcu każdy, z wyjątkiem sobót, dzień jest świętem. Lider partii ĘĄ poleca Dzień Meblościanki na Wysoki Połysk, Dzień po Dniu czy Święto Edwarda i Zofji.

„Dżentelmeni” to dobry pomysł na świąteczny prezent, tym bardziej, że kupując go, pomagamy najbardziej potrzebującym.

Rossmann()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »