kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kalendarz z polskimi dżentelmenami
2008/12/8 17:30:00

Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


„Dżentelmeni” to z pewnością wyjątkowy kalendarz. Na jego stronach będzie można zobaczyć najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Obok znanych z poprzednich edycji Piotra Adamczyka, Jakuba Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego i Macieja Zakościelnego zobaczymy kalendarzowych debiutantów: Alana Andersza, Jana Wieczorkowskiego, Szymona Bobrowskiego, Macieja Stuhra, Rafała Królikowskiego, Bartosza Opanię, Marcina Dorocińskiego i Michała Żebrowskiego. Kalendarz z fotografiami autorstwa Andrzeja Koziara wyprodukował Olivier Janiak. Całkowity dochód ze sprzedaży limitowanej serii 8 tysięcy kalendarzy (w cenie 69,90 złotych) zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W ramach prowadzonej przez PCK akcji „Stop bosym stopom” zostanie zakupione ciepłe zimowe obuwie dla dzieci z najuboższych rodzin. Część środków trafi również do Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, która buduje Centrum Profilaktyki Nowotworowej w warszawskim Centrum Onkologii.

Posiadacze tego wyjątkowego kalendarza będą mogli cieszyć dodatkowym, trzynastym miesiącem. Radość będzie tym większa, że w wymyślonym przez Ędwarda Ąckiego ścierwcu każdy, z wyjątkiem sobót, dzień jest świętem. Lider partii ĘĄ poleca Dzień Meblościanki na Wysoki Połysk, Dzień po Dniu czy Święto Edwarda i Zofji.

„Dżentelmeni” to dobry pomysł na świąteczny prezent, tym bardziej, że kupując go, pomagamy najbardziej potrzebującym.

Rossmann()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»