kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Prada II od LG w Polsce jeszcze przed końcem 2008 roku
2008/12/9 18:30:00

Firma LG Electronics oraz Prada, jeden z najsłynniejszych domów mody, ogłosiły wprowadzenie na polski rynek następcy telefonu Prada od LG. Najnowszy model - Prada II, pojawi się w Polsce jeszcze przed końcem 2008 roku.

W nowym modelu zachowano tę samą, minimalistyczną obudowę. Do podstawowych zmian wprowadzonych w nowej wersji należy wysuwana klawiatura QWERTY. Interfejs użytkownika został udoskonalony poprzez zastosowanie najnowszej technologii Active Flash i funkcji wibracji reagującej na dotyk. Telefon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z funkcją nagrywania wideo i odtwarzania filmów w formacie DivX. Telefon jest także wyposażony w łączność Wi-Fi, pełną przeglądarkę HTML oraz funkcję wideo połączeń. Do telefonu dołączono katalog kolekcji Prady na jesień i zimę 2008, nowe animacje specjalnie przeznaczone dla tego telefonu oraz tapety przedstawiające główne trendy w kolekcjach Prady każdego roku, poczynając od 2001.


Firmy LG i Prada oferują też zegarek Prada Link (model: LG-LBA-T950), który ma pojawić się w Europie w sprzedaży razem z nowym telefonem. To cyfrowe urządzenie komunikujące się przez Bluetooth pozwala na zdalne monitorowanie połączeń i odczytywanie wiadomości tekstowych bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni lub torby.

fot. LGNowy telefon będzie dostępny w Polsce jeszcze przed końcem 2008r w cenie ok. 2000 zł. Zegarek będzie można kupić w największych sieciach sprzedaży we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i innych krajach europejskich za ok. 299 Euro. Więcej informacji pod adresem www.lge.pl oraz www.pradaphonebylg.com, z której można pobrać specjalnie zaprojektowane dzwonki, tapety oraz filmy.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: LG, Prada, Prada II, zegarek Prada Link


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»