kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Przetańczyć całą noc...
2006/12/14 3:20:00

Zbliża się ta wyjątkowa, sylwestrowa noc, a ty uświadamiasz sobie, że twoje umiejętności taneczne nie są imponujące, albo chcesz nauczyć się czegoś nowego? Skorzystaj z sylwestrowego kursu tańca.

W każdym większym mieście działają ośrodki, w których można nauczyć się tańca. Wiele z nich proponuje intensywne zajęcia przedsylwestrowe.

Na przykład Centrum Tańca „Promyk” z Elbląga proponuje Sylwestrowe Warsztaty Tańca, które trwać będą cztery dni, a zaplanowano je tuż przed tą wyjątkową nocą, od 27 do 30 grudnia. Każdy dzień to koszt 10 złotych. W programie kursu: walc, foxtrot, samba, jive, salsa, mambo i merengo.

„LatinGroove salsa school” z Warszawy zaprasza na przedsylwestrowe intensywne warsztaty salsy w parach dla początkujących, w dniach 27 - 30 grudnia. Cena warsztatów: 100 zł (8 godzin zegarowych).

Dla tych, którzy nie mogą skorzystać z tego typu kursów też mamy propozycję – możecie nauczyć się tańca ... z książki. „Szkoła tańca” Kasi Cichopek i Marcina Hakiela jest praktycznym podręcznikiem do nauki najbardziej znanych tańców. Zaprezentowano je w czytelnych sekwencjach fotograficznych, „krok po kroku” przedstawiających poszczególne figury. Dla ułatwienia każda z nich została wsparta rysunkami „stóp” dla partnera i partnerki. W książce znajdziecie prezent - płytę CD ze standardami tanecznymi, także w wersji z taktowaniem, co ułatwi naukę.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: bal, kurs tańca, sylwester, taniec


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»