kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Walentynkowe imprezy
2007/2/2 12:10:00

Zastanawiasz się jak spędzić Walentynki? Jest wiele sposobów, podpowiadamy kilka z nich. Możesz wybrać się na clubbing albo zaszaleć z ukochaną osobą na pełnym morzu. Dla wielbicieli filmu przygotowano Walentynkowy Maraton Filmowy lub spotkanie z bohaterami serialu „M jak Miłość”. Wiele atrakcji przygotowały też biura podróży, hotele i …schroniska.

W tym roku Sympatia.pl zaprasza do kultowego klubu Piekarnia w Warszawie.

10 lutego przyjdź na Piekielnie Sympatyczne Walentynki - największą
w Polsce imprezę clubbingową!

9 lutego Multikino zaprasza na Walentynkowy Maraton Filmowy. W programie trzy filmy o miłości. Wzruszenia gwarantowane.
Warszawa, Gdańsk, Zabrze, Szczecin, Bydgoszcz, Elbląg: "Tylko mnie kochaj", "Step up - taniec zmysłów", "Układ idealny"
Kraków: "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj", "Układ idealny"
Poznań: "Wyznania gejszy", "Tylko mnie kochaj", "Step up - taniec zmysłów"

Randka na pełnym morzu i radość ze wspólnej wyprawy do Szwecji - to pomysły na Walentynki Stenaline. Zabierz bliską ci osobę i popłyń w rejs po romantyczną, morską przygodę. Do wyboru:
Walentynki na morzu: 24- godzinny rejs rozrywkowy, wypłynięcie o 9.00 w sobotę 10. lutego. Podczas rejsu wiele atrakcji dla zakochanych.
Walentynki w Szwecji: dwudniowy rejs turystyczno-rozrywkowy. Dwie noce rozrywki na promie, cały dzień wrażeń turystycznych w Karlskronie. Wypłynięcie o 21.00 w czwartek 8 lutego.
W Dzień Zakochanych, 14 lutego, Telewizja Polska zaprasza wielbicieli serialu „M jak Miłość” na spotkanie z jego bohaterami w Galerii Mokotów (przy fontannie) w Warszawie, w godzinach od 12:00 do 21:00.

Jak donoszą kierownicy schronisk, każda para, która spędzi Walentynki na Hali Krupowej, Kudlaczach lub Luboniu Wielkim otrzyma 30% rabatu w opłacie za nocleg ( rabat ten dotyczy noclegów 13/14.02 lub 14/15.02.07 ).

Klub Sportowy Paco z Lublina zaprasza na Valentines Fitness Party, 10 lutego. Bo choć zakochani żyją miłością, poćwiczyć mogą, szczególnie razem.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Internauci, Walentynki, badania, clubbing, imprezy, miłość


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »