kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Zostań trendsetterką Maybelline
2009/4/15 16:30:00

Po sukcesie pierwszej edycji konkursu „Trendsetterki Maybelline New York", do którego zgłosiło się pół miliona chętnych, w połowie kwietnia rusza jego druga edycja.

Pierwsza edycja konkursu Trendsetterki Maybelline New York spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem internautek. Swoje profile w serwisie założyło pół miliona użytkowników, którzy założyli cztery tysiące blogów. Łącznie serwis odwiedziło milion trzysta tysięcy użytkowników, którzy wygenerowali dziewięć milionów odsłon. Na forum dyskusyjnym uczestniczki dyskutowały na kilkanaście tysięcy tematów. 5000 najbardziej aktywnych uczestniczek portalu otrzymało tytuły ambasadora marki Maybelline oraz zestawy kosmetyków firmy.

Podstawą drugiej edycji konkursu ponownie są aktywności użytkowniczek na serwisie. Punkty przyznawane będą za zapraszanie znajomych, pisanie bloga, dodawanie zdjęć i linków, komentarze na forum czy rozwiązywanie zadań, które będą sukcesywnie pojawiać się na stronie. Dodatkowo promowane będą także zakupy produktów Maybelline New York. Na najaktywniejsze osoby czekają nagrody, wybrane przez uczestniczki I edycji - aparaty fotograficzne, ekskluzywny weekend w SPA i, przede wszystkim, wyjazd na tygodniowe zakupy do jednej ze światowych stolic mody.

MRM Worldwide, do stworzonych wcześniej m.in.: sekcji blogowej i forum, przygotowało na ten rok na serwisie nowe narzędzia i funkcjonalności. Dzięki City Guide trendsetterki wskażą najciekawsze ich zdaniem miejsca w Polsce na zakupy, imprezę i weekendowy relaks. Istotnym elementem będzie także Look Book, sekcja z materiałami wideo prezentującymi profesjonalne porady specjalistów od makijażu z Nowego Jorku.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Maybelline New York, ambasadorka Maybelline, kosmetyki, kosmetyki Maybelline


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»