kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak dobrać buty na ślub i wesele?
2018/2/10 23:50:00


Profesjonalne buty ślubno-taneczne

Nie każdy wie, że istnieje oddzielna kategoria butów tworzonych specjalnie z myślą o ślubach i weselach. Jest to obuwie, które konstruowane jest według podobnych zasad jak buty dla profesjonalnych tancerzy.

- Podczas tańca stopy potrzebują miękkości i komfortu. W takich sytuacjach bardzo ważna jest lekka konstrukcja, podeszwa zapewniająca odpowiedni poślizg oraz dobre wyważenie, niezbędne do wykonywania bezpiecznych i stabilnych obrotów – wyjaśnia Piotr Brożek z firmy obuwniczej Sensatiano.

Buty, które dobrze sprawdzą się w tańcu, mogą wyraźnie różnić się od butów oferowanych w zwykłych sklepach. Na przykład, w nowoczesnych butach do tańca wyściółki mają dodatkowe warstwy zmniejszające bezpośredni nacisk na przednią część stopy.

O tego typu parametry najlepiej zadbają firmy mające w swojej ofercie zarówno buty przeznaczone do konkretnych stylów tańca, jak i obuwie ślubne. Niektóre z nich wciąż stosują ręczne metody produkcji, co pozwala zadbać o odpowiednią jakość i ułatwia realizację nawet pojedynczych zamówień. Dlatego buty mogą być dobrane dokładnie do stóp panny młodej i pana młodego.

Ceny ręcznie wykonanych butów ślubno-tanecznych są porównywalne z cenami butów dobrych marek, jakie znajdziemy np. w galeriach handlowych. W związku z tym zakup wygodnego obuwia ślubnego nie będzie się wiązał z dodatkowymi, nieprzewidzianymi wcześniej wydatkami. Może natomiast zapewnić komfort, dzięki któremu państwo młodzi skoncentrują się na tańcu i na zabawie bez martwienia się o kondycję swoich nóg.

Strony: [1] [2]

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: buty, buty ślubne, wesele, ślub


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»