kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Portrety DNA
2009/6/9 18:40:00

Technika, nauka, sztuka-jednym słowem cały świat podąża nieustannie do przodu. Na każdym kroku jesteśmy bombardowani informacjami o nowościach, jakie pojawiają się na rynku. Bardzo trudno zaprezentować coś, co byłoby zaskakujące i epatowało świeżością wśród społeczeństwa. A jednak jest cos takiego- nowa rewolucyjna koncepcja sztuki DNA.

Metal, plexia oraz płótno to trzy możliwości na jakich możemy uzyskać nasz indywidualny portret DNA. Oprócz indywidualnego portretu mamy także możliwość stworzenia portretu rodzinnego, co jest niewątpliwie czymś osobliwym i niespotykanym dotychczas w polskich domach czy też w wystrojach innych wnętrz codziennego użytku.

Wszystko rozpoczyna się od pobrania próbki DNA przy użyciu specjalnego skonstruowanego zestawu. Taki wymaz zostaje przesłany do certyfikowanego laboratorium europejskiego, w którym odbywa się proces analizy, a po 4-5 tygodniach otrzymujemy unikalny fragment sztuki współczesnej.

Czy portrety DNA będą kolejnym krokiem w stronę postępu? Faktem, który przemawia na korzyść jest fakt, że każdy taki obraz jakie powstanie będzie jedynym i niepowtarzalnym. Zatem pozostaje nam czekać i obserwować wystroje wnętrz.

Artes


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: malarstwo, portrety, próbka DNA, sztuka, sztuka współczesna


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»