kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Naturyzm
2007/7/13 0:00:00


Międzynarodowa Federacja Naturystyczna i prawdziwi naturyści w swoich działaniach odcinają się od wszystkich imprez czy wydawnictw mających posmak pornografii, wynaturzeń lub handlu seksem. Twierdzą, że na plażę nie powinno się przychodzić pojedynczo.

„Środowisko naturystyczne jest aseksualne, widok tłumu nagusów może być widokiem ciekawym, interesującym, zabawnym ale na pewno nie jest widokiem powodującym pobudzenie seksualne. Na plaży czy w ośrodku naturystycznym jest wielu ludzi nagich, młodszych, starszych, dzieci i wszelkie formy aktywności seksualnej są niemile widziane i świadczą o zupełnym braku kultury i nie liczeniu się z innymi.” – czytamy na jednym z portali.

Pierwsze niewielkie grupki propagujące i uprawiające wspólną nagość tworzyły się pod koniec XIX wieku, głównie w Niemczech. W 1901 roku w Berlinie została założona pierwsza oficjalna organizacja naturystyczna na świecie, pod nazwą Towarzystwo Kultury Fizycznej, a w 1902 roku zaczęło tam wychodzić pierwsze na świecie pismo naturystyczne „ Piękno”. W Wielkiej Brytanii nagie plaże pojawiły się w roku 1840.

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: nagość, naturyzm, nudyzm, opalanie, topless


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»